Naujųjų metų tvarkymosi

Naujųjų metų tvarkymosi akcija yra Ahmadija Musulmonų bendruomenės tarptautinė savanoriška veikla.  Nuo 2017m asociacija Ahmadija Lietuvoje organizuoja šią veiklą prie Katedros Aikštės Vilniuje.

Kraujo donorystė

Nuo 2017 m. kasmet asociacija Ahmadija organizuoja kraujo donorystės akciją, kurijoje dalyvauja savanoriai iš Lietuvos, Pakistano, Anglijos, Vokietijos, Latvijos ir Estijos kartu su vietinais gyventojais ir dovanoja kraują bei išgelbėja gyvybes.

Taikos Simpoziumas

Nacionalinis Taikos Simpoziumas yra pagrindinis Ahmadijos Musulmonų bendruomenės renginys visame pasaulyje.

Jalsa Salana (Metinis Suvažiavimas)

Jalsa Salana (kasmetinis suvažiavimas) yra vienas iš pagrindinių renginų Ahmadiyya Musulmonų bendruomenės pasauliniu mastu, kuris yra rengiamas skirtingu laiku, skirtingose šalyse. Pirmoji Ahmadiyya Musulmonų bendruomenės Jalsa Salana įvyko 1891m. Qadian (mieste Indijoje).

Knygų Mugė

Asociacija Ahmadija pirmą kartą dalyvavo Knygų Mugėje, kuri įvyko vasario 20-23 dienomis Litexpo parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Ramadano (Aftaar) Vakarienė

Kiekvienais metais artėjant palaimintąjam ramadano mėnesiui, musulmonai visame pasaulyje nekantriai laukia galimybės laikytis pasninkavimo – ketvirtojo iš penkių esminių straipsnių islamiškame tikėjime. Kiekvienais metais švento Ramadano mėnesio metu, Asociacija Ahmadija organizuoja Afttar vakarienes skirtinguose lietuvos miestuose, kuriuose dalyvauja žmonės iš skirtingų religijų, mėgaujasi įvairiais patiekalais ir visi gauna galimybę pamatyti ir išmokti ką musulmonai daro šventojo mėnesio metu.